Telefon Et : 0535 274 8360

Oto Çilingir

Emniyet Çilingir Oto Çilingir
Çilingir İbrahim Usta tarafından kurulmuş olan Emniyet Anahtar İstanbul Halkalı ve Sefaköy de hizmet vermekte olup anahtarcı ve çilingir mesleğini esas faaliyet olarak yürütmektedir. 1984 den bu yana bölgede çilingir hizmeti veren Emniyet Anahtar vermiş olduğu hizmetlerdeki kaliteyi müşteri memnuniyetiyle pekiştirmektedir.

Hasarsız Oto Kapı Kilit Açma
Oto Çilingir Servisi

Aynı zamanda müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kendini sürekli olarak geliştirmek olan Emniyet Anahtar gerek mağza kilit satışları gerek uzman çilingir ekibimizin dışarıda verdiği hizmetlerle kendini geliştirmektedir. Mağzamızda yer alan oto anahtar ve kasa anahtar ve yeni kilit modellerinin satışıyla bizi ziyarete gelen ziyaretçilerimizin taktiridini toplamaktayız. Dışarıdan gelen çağrılara yönelik vermiş olduğumuz oto çilingir hizmetinde kilitli kalan araçlar için araç sahiplerine verdiğimiz Oto Çilingir hizmetinde hasarsız Oto Kilit Açma hizmeti verilmektedir.

oto çilingir
Günün her saatinde aynı performans ve güleryüzle çalışmakta olan Emniyet Anahtar çalışanları 3 mobil araçla Başakşehir, Halkalı İkitelli ve Küçükçekmece de profesyonel olarak çilingir mesleğini yürütmektedir. Oto Kapı Açma hizmeti verdiğimiz müşterilerimize mağzamızda kendi ithalatımız olan orjinal Oto Kumanda ve oto anahtarlara kopyalama ve tamir hizmeti verilmektedir. Aracınız ustalarımız tarafından çalışır vaziyette teslim edilmekte olup immobilizer sistemli araçlar için İmmobilizer Oto Çilingir hizmeti de verilmektedir.

Oto Çilingir hizmeti için Araç Ruhsat Sahibi olmanız gerekmektedir.

Oto Kilitçi hizmetlerimizde, araç kapısını açtıran müşterilerimize güvenlik sebepleri nedeniyle yeni hizmetler sunulmaktadır. Araç anahtarı bozulan , kırılan yada çalınan oto anahtar için size yeni oto anahtar yapıyoruz. Böylelikle eski anahtara ait güvenlik açıklarını kapatıyoruz. Eski anahtara ait oto kumanda veya oto anahtara ait bilgileri araç beyni ve araç kilit sisteminden silinmektedir.