Küçükçekmece Emniyet Anahtar

Hakkımızda

Faaliyetlerine 1987 yılında başlayan Emniyet Anahtar İbrahim Yılmaz ve Cemal Yılmaz tarafından kurulmuş olup ; müşteri memnuniyetini esas alan , kaliteli ve garantili ticaret anlayışı ile siz değerli İstanbul halkımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz… Tüm müşterilerimize 7 gün 24 saat sonsuz memnuniyetinizi sağlayarak hizmet vermek amacıyla her çeşit anahtar, kilit, emniyet sistemi, elektronik kilit sistemi ve her türlü kilit sisteminde teknik destek hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Çeşitli ürün katalogumuz ve her türlü anahtar, kilit ve çilingirlik hizmetleri ile tüm kadromuz olarak siz degerli İstanbul halkımızın yanındayız….

Emniyet anahtar zengin anahtar ve kilit çeşitleriyle, hizmet vererek müşteri memnuniyetini daima kazanmıştır. Firmamız kullandığı son model elektronik aksam ve marka ürünlerle, sizleri yarı yolda bırakmadan uzun yıllarca güvenliğinizi sağlar.


Online Numaralarımız : 0212 579 79 97 – 0532 253 29 02

Fiyat Ücret Tarifemiz : Ev Kapısı Açma Fiyatımız (Gündüz) : 40 TL Kilitli Ev Kapısı 40 TL + Malzeme Ücreti ( Malzeme Ücreti Kilitli olan kapınızın kilitleri iptal edilerek yeniden Kilit Gerekmektedir. 15 TL ila 170 TL arasında değişen özel tuzaklı Kilit Fiyatlarımızda vardır )
İcra İşleri : İcra işlerinde Çilingir hizmeti sağlamak hasarsız olmak zorundadır. Fiyat Tarifemiz : 50 TL ila 100 TL arasında değişmektedir.
Çelik kasa açımı : Çelik kasa açımı fiyatı tam olarak net olmadığından 0538 883 90 69 numaralı hattan arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz
Otomobil Kapısı Açma Fiyatları, Fiyatı ise : 70 Lira ile 150 Lira arasında değişmektedir. Otomobil Kapısı Açma Yüksek güvenlikli Oto Kapısı açma fiyatı ücreti ise : 80TL ila 200 TL arasında değişmektedir.
Kasa Kapısı Açma Fiyatlarımız ise : 70 ila 300 TL arasında değişmektedir. Pantoğraflı Oto Anahtarı yaptırmak isteyenler için fiyat ise : 30 TL