Telefon Et : 0535 274 8360

Kanarya Oto Anahtarcı

Yetkili anahtarcı olarak İstanbul Kanarya Oto Anahtarcı hizmetini mağaza ve mobil ekibimizle Kanarya sakinleri için haftanın 7 günü vermekteyiz. Kanarya Anahtarcı hizmetleri arasında yer alan oto anahtarcı hizmetinde Kasko da geçerli Yedek oto kumanda ve oto anahtar kopyalama yapmaktayız. 1984 den beri anahtarcılık sekötründe yer alan Emniyet Anahtar, gelişen teknolojiyle kendi makine parkurunuda değiştirmektedir.

Profesyonel Kanarya Oto Anahtarcı Hizmetleri

İstanbul oto anahtarcı servisi olan Kanarya Oto Anahtarcı hizmetinde her marka ve model araç için Kanarya yedek oto anahtar yaptırmai Kanarya Oto Kilit tamiri ve immobilizer oto kilit sistemleri için çözüm üretmektedir.  Çilingir faaliyetleri arasında Kanarya Oto çilingir hizmeti de bulunmaktadır. Araç kapı kilit ve camına zarar vermeden profesyonel olarak verdiği Kanarya Oto çilingir hizmeti için yapmanız gereken hemen bizi aramak. Kaybolan anahtar veya kumandanıza ait bilgileri araç beyni ve kilit sisteminden tamamen silerek size yeni bir anahtar ve kumanda yapabilmekteyiz. Bunun için araç ruhsat sahibinin, aracıyla birlikte mağazamıza gelmesi yeterli.

Kanarya Oto Anahtarcılık Servisleri

Audi, Mercedes, Volkswagen Porsche gibi lüks markaların yeni modeller dahil araçların oto kumanda kopyalama ve tamir hizmetini vermekteyiz. Emniyet Anahtar, Kanarya Yedek oto anahtar yaptırmak için araç ruhsat sahibinin aracıyla mağazamıza gelmesi gerekmektedir. Kurumsal olarak verdiğimiz hizmette servislerin 10 günden fazla verdiği süre yerine firmamız bir kaç saat içinde yeni anahtar ve kumandanızı teslim etmektedir. Oto Kilit değişim talepleri için bizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Kurumsal olarak hizmet veren Emniyet Anahtar , Kanarya Anahtar Tamiri, Kumanda Tamiri, Sustalı Anahtar veya Kumanda yapma hizmetlerinde her zaman stok olarak tuttuğu orijinal oto anhtar ve kumandaları kullanmaktadır. Kanarya Oto Anahtarcı çilingir ihtiyacınız olduğunda en geç 20 dakika içerisinde tam donanımlı mobil araçla Kanarya da hizmet verir. Emniyet Anahtar olarak başlıca diğer Kanarya Çilingir hizmetleri arasında