Telefon Et : 0535 274 8360

Halkalı Kilit Servisi

Garantili Yeni Kilit Modelleriyle Halkalı Kilitçi

İstanbul da esas faaliyet alanı olarak anahtarcı mesleğini seçen Emniyet Anahtar Halkalı da anahtarcılık hizmetleri vermektedir. Verilen çilingir ve anahtarcı hizmetlerinde daima kaliteli markalarla çalışmakta olan Halkalı Çilingir yeni model kilit markalarıyla çalışmaktadır. Emniyet Anahtar olarak yetkili çilingir sertifikalarımızla Halkalı Bosphorus City  , Defne Evleri , Konutbirlik gibi bir çok semte mobil araçlarımızla hızlı ulaşım sağlanmaktadır.

halkalı kilit servisi

Başta Kale Kilit olmak üzere Halkalı Kale Kilit Servisi, Kale Çelik Kapı Açma hizmetinde kapı kilidine ve kendisine zarar vermeden Halkalı Kapı Açma işlemini gerçekleştririyoruz. İnternet üzerinden yapılan Acil Halkalı Çilingir sorgularına 15 dakika içerisinde çözüm veren Emniyet Anahtar müşterilerinin memnuniyetinin toplamaktadır. Aynı zamanda yeni yapılarda ev ve iş yerlerinde güvenliğe önem veren Mul-T-Lock kilit sistemlerini kullanan müşterilerimiz için Halkalı Mul-T-Lock Çilingir servisinde kilit sisteminizi tanıyan ve bilen bir çilingir olarak hizmet verilmektedir. Halkalı Mul-T-Lock Kilit Satışının yanı sıra Mul-T-Lock kilit tamir hizmetide mağzalarımızda yapılmaktadır. Bizleri arayarak Mul-T-Lock kilit sistemini kullandığınızı belirterek uygun fiyat alabilirsiniz.  Dortek Kapı ve Dortek Kilit modellerini tanıyan ve satışını yapmakta olan Yetkili Halkalı Çilingir servisi olarak kilitli kalan kapılar için Halkalı Dortek Çilingir hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir. Güncel kilit modelleri arasında yer alan İto Kilit ve Yuma Kilit modellerinin de satış ve pazarlamasını Emniyet Anahtar tarafından yapılmaktadır.

Halkalı Yetkili Çilingir Emniyet Anahtar

Bir çok müşterimizin yıpranan veya kırılan veya kiracı olduğu evde değiştirmek istediği Çelik Kapı Silindir Değiştirme, Halkalı kilit göbek değiştirme işlemi için bizleri arayabilirsiniz. 5 Yıl garantili Kale Kilit modelleriyle Halkalı Çilingir olarak satış montaj ve tamir hizmeti firmamızca verilmektedir. Tecrübeli ve deneyimli çilingir ustalarımız taradından verilen bu profesyonel Halkalı Kilit Servisi için bizleri arayabilirsiniz.