Telefon Et : 0535 274 8360

Merter Oto Anahtarcı

Yetkili anahtarcı olarak İstanbul Merter Oto Anahtarcı hizmetini mağaza ve mobil ekibimizle Merter sakinleri için haftanın 7 günü vermekteyiz. Merter Anahtarcı hizmetleri arasında yer alan oto anahtarcı hizmetinde Kasko da geçerli Yedek oto kumanda ve oto anahtar kopyalama yapmaktayız. 1984 den beri anahtarcılık sekötründe yer alan Emniyet Anahtar, gelişen teknolojiyle kendi makine parkurunuda değiştirmektedir.

Profesyonel Merter Oto Anahtarcı Hizmetleri

İstanbul oto anahtarcı servisi olan Merter Oto Anahtarcı hizmetinde her marka ve model araç için Merter yedek oto anahtar yaptırmai Merter Oto Kilit tamiri ve immobilizer oto kilit sistemleri için çözüm üretmektedir.  Çilingir faaliyetleri arasında Merter Oto çilingir hizmeti de bulunmaktadır. Araç kapı kilit ve camına zarar vermeden profesyonel olarak verdiği Merter Oto çilingir hizmeti için yapmanız gereken hemen bizi aramak. Kaybolan anahtar veya kumandanıza ait bilgileri araç beyni ve kilit sisteminden tamamen silerek size yeni bir anahtar ve kumanda yapabilmekteyiz. Bunun için araç ruhsat sahibinin, aracıyla birlikte mağazamıza gelmesi yeterli.

Merter Oto Anahtarcılık Servisleri

Audi, Mercedes, Volkswagen Porsche gibi lüks markaların yeni modeller dahil araçların oto kumanda kopyalama ve tamir hizmetini vermekteyiz. Emniyet Anahtar, Merter Yedek oto anahtar yaptırmak için araç ruhsat sahibinin aracıyla mağazamıza gelmesi gerekmektedir. Kurumsal olarak verdiğimiz hizmette servislerin 10 günden fazla verdiği süre yerine firmamız bir kaç saat içinde yeni anahtar ve kumandanızı teslim etmektedir. Oto Kilit değişim talepleri için bizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Kurumsal olarak hizmet veren Emniyet Anahtar , Merter Anahtar Tamiri, Kumanda Tamiri, Sustalı Anahtar veya Kumanda yapma hizmetlerinde her zaman stok olarak tuttuğu orijinal oto anhtar ve kumandaları kullanmaktadır. Merter Oto Anahtarcı çilingir ihtiyacınız olduğunda en geç 20 dakika içerisinde tam donanımlı mobil araçla Merter da hizmet verir. Emniyet Anahtar olarak başlıca diğer Merter Çilingir hizmetleri arasında